درباره ما

درباره  ما:

آژانس گردشگری و خدمات توریستی " آریا پارس" شرکتی  ثبت شده در ایروان ارمنستان است که عملکرد خود را در بازار گردشگری از سال ۲۰۰۶ آغاز کرده است. این آژانس ارایه دهنده طیف گسترده ای از خدمات گردشگری در ایران، ارمنستان، گرجستان، روسیه و اوکراین میباشد.

همه تورهای ما توسط کارکنان '' آریا پارس '' انجام میشود و این به ما امکان می دهد تا ما آنها را به سرعت از نیاز ها و درخواست های گردشگران خود با خبر سازیم. در کار ما تمامی کارکنان ما حرفه ای و از تجربه بالایی برخوردار هستند. تیم ما متشکل از راهنماهای تور، رانندگان، مدیران گردشگری، نمایندگان پشتیبانی از مشتری، و دیگر پرسنل پشتیبانی همه دریک ویژگی مهم مشترک هستیم - که همه ما دوستداران سفر و مشتاقان فرهنگیم و همه در اینجا هستیم تا شما مطمعن شوید که سفری بسیار آرام و لذت بخش خواهید داشت.

گردشگرانی که برای اولین بار از خدمات توریستی ما استفاده میکنند، بعدها تورهای ما را برای دومین، سومین و حتی چهارمین بار نیز انتخاب میکنند. این واقعیت نشان می دهد که ما آنها را به عنوان مهمانان خود و نه صرفا مشتریان خود در نظر میگیریم.  به همین دلیل وقتی آنها قفقاز را ترک می کنند متوجه میشوند که آنها دوستانی واقعی و صادق به دست آورده اند. بهترین راه برای اینکه متقاعد شوید این است که خودتان از خدمات '' آریا پارس '' استفاده کنید.

 

کافی است شما درخواست خود را به ما اعلام کنید تا کارکنان ما با انجام بهترین خدمات اقامت خوب و خوش و سفری فراموش نشدنی را در قفقاز برای شما به عمل بیاورند.

آژانس گردشگری و خدمات توریستی " آریا پارس" با بیش از ده  سال تجربه تور گردانی در منطقه قفقاز آرزومند است تا با ارائه طیف گسترده ای از خدمات گردشگری از قبیل: اجاره و خرید آپارتمان، ویلا ، رزرو هتل، ثبت شرکت، اجرای تورهای متنوع گروهی و انفرادی، اجاره اتومبیل، خدمات حمل و نقل، خدمات کیترینگ و غیره سفر خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

 

logo new         "آریا پارس" آژانس گردشگری و خدمات توریستی در حوزه قفقاز


logo new

 ARIA PARS.CO ALL RIGHTS RESERVED © 2018

Built with WARP 7 and UIKIT - Copyright © 2017 Joomplate